НАШ ЛІЦЕЙ

Ліцей "Самара" міста Новомосковська - це сучасний навчальний заклад освіти нового типу, в якому навчаються учні 7-11 класів за природничо-математичним та суспільно-економічним напрямками.

В ліцеї працюють досвідчені вчителі, які блискуче готують ліцеїстів до вступу в престижні вищі навчальні заклади. Їхні вихованці - неодноразові переможці наукових і творчих конкурсів, предметних олімпіад. За результатами складання ЗНО ліцей входить в десятку кращих навчальних закладів області та в сотню кращих по Україні.

Особливість навчання в ліцеї полягає в:
  • профільному вивченні ряду предметів (математики, інформатики, англійської мови, фізики, економіки, правознавства);
  • застосуванні сучасних освітніх технологій (групової роботи, навчальних проектів, науково-дослідницьких робіт);
  • демократичності середовища навчання.

Ми цінуємо та поважаємо наших учнів, тому завжди йдемо їм назустріч, створюємо сприятливі умови для розвитку їх творчої особистості.

Ми вдячні батькам за розуміння та допомогу.

Запрошуємо до співпраці батьків та учнів!

Ми будемо раді вам і зробимо все можливе, щоб співпраця з нами принесла вам задоволення.

Гімн