ВСТУП ДО ЛІЦЕЮ

До уваги учнів загальноосвітніх шкіл та їх батьків!

Ліцей «Самара» міста Новомосковська оголошує донабір учнів до 9-х класів та набір  учнів до          10 класів  на 2023/2024 навчальний рік.  У 10-ті класи набір здійснюватиметься за наступними профілями:

• правовий;
  • інформаційно-математичний;
  • іноземної філології.

Прийом учнів до Ліцею «Самара» здійснюється на конкурсній основі (Правила конкурсного приймання учнів до Ліцею "Самара" міста Новомосковська).

Перелік документів для вступу:

• заява на ім’я директора Ліцею про зарахування, яка заповнюється одним з батьків учня;
  • копія свідоцтва про народження дитини (паспорта);
  • копії свідоцтва про базову загальну середню освіту та додатку до нього ( для учнів, які вступають до 10-го класу), табель (копія табелю) за 8-й клас ( для учнів, які вступають до 9 класу).

15.08.2023 року о 10.00 – вступні іспити:

• українська мова (диктант);
  • математика (письмова робота).

Кількість вільних місць станом на 15.08.2023 року:

• правовий профіль – 4;
  • інформаційно-математичний профіль – 12;
  •  профіль іноземної філології – 12.

Додаткова інформація за телефонами: (067) 730-19-56; (095) 477-70-01.

07 квітня 2023 року в Ліцеї "Самара" міста Новомосковська відбувся День відкритих дверей!

Директор ліцею Мітченко Олена Сергіївна провела онлайн-зустріч із батьками і дітьми, які бажають вступити до 9, 10 класів Ліцею "Самара", висвітлила основні моменти вступної кампанії та відповіла на питання, що турбували присутніх.

Пропонуємо переглянути запис зустрічі за посиланням. День відкритих дверей

Для всіх бажаючих познайомитися з ліцеєм відео-екскурсія за посиланням:       https://www.facebook.com/Olga.binazarova/videos/1987920271280916